Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, mevcut Yahyalı Belediye Başkanı ve AK Parti Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, aldığı 9 bin 778 oyla yeniden başkan seçildi.Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, mevcut Yahyalı Belediye Başkanı ve AK Parti Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, 9 bin 778 oyla yeniden başkan seçildi. Yahyalı'da resmi olmayan kesin seçim sonuçları şu şekilde:"AK Parti Adayı Esat Öztürk 9 bin 778, YRP Adayı Veysel Ekinci 8 bin 907, İYİ Parti Adayı Mustafa Balcı 2 bin 113, CHP Adayı Mehmet Acarbaş 533 oy aldı."
Siyaset
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 16:31
Yahyalı yeniden 'Esat Öztürk' dedi
Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, mevcut Yahyalı Belediye Başkanı ve AK Parti Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, aldığı 9 bin 778 oyla yeniden başkan seçildi.
Siyaset
02 Nisan 2024 - 16:31