Yozgat'ın Sorgun ilçesinde minik öğrenciler, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, personel ile vakit geçirdi.Yeşilyurt Anaokulu öğrencileri, Sorgun İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Ziyarette jandarma personeli, minik öğrencilere jandarma araçlarını tanıtıp çalışmalar hakkında bilgi verdi.Ziyaretten oldukça memnun kalan öğrencilere, personel tarafından Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler verildi.
Eğitim
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 09:49
Sorgun'da anaokulu öğrencileri jandarma komutanlığını ziyaret etti
Yozgat'ın Sorgun ilçesinde minik öğrenciler, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, personel ile vakit geçirdi.
Eğitim
24 Şubat 2024 - 09:49