Sivasspor'un Fatih Karagümrük ile oynadığı maçı az sayıda taraftar takip etti.Sivasspor'un Trendyol Süper Lig'in 31. haftasında Fatih Karagümrük ile oynadığı maçı tribünde az sayıda kırmızı-beyazlı taraftar takip etti. Yaklaşık 3 bin kişi tribünlerde takımını desteklerken, büyük boşluklar göze çarptı.Maç bitiş saati ile iftar saatinin çakışmasıyla nedeniyle taraftarların gelmediği öğrenildi.Tribünlerde yerini alan az sayıdaki kırmızı-beyaz sevdalıları ise takımlarına destek verdi. Maç öncesi futbolcuları tribünlere çağırıp yumruk şov yaptıran taraftarlar, tezahüratlarla takımlarına destek oldu.
Spor
Yayınlanma: 03 Nisan 2024 - 17:35
Sivassporlu taraftarlar iftar nedeniyle maça ilgi gösteremedi
Sivasspor'un Fatih Karagümrük ile oynadığı maçı az sayıda taraftar takip etti.
Spor
03 Nisan 2024 - 17:35