Sivasspor'un Galatasaray ile oynadığı maçı az sayıda taraftar takip etti.Sivasspor'un Trendyol Süper Lig'in 16. hafta erteleme maçında Galatasaray ile oynadığı maçı tribünde az sayıda kırmızı-beyazlı taraftar takip etti. Yaklaşık 8 bin kişi tribünlerde takımını desteklerken, büyük boşluklar göze çarptı. Az sayıdaki taraftar, maç öncesi futbolcuları tribünlere çağırıp yumruk şov yaptırırken, tezahüratlarla takımlarına destek oldu.
Spor
Yayınlanma: 11 Ocak 2024 - 18:12
Sivasspor taraftarı Galatasaray maçına ilgi göstermedi
Sivasspor'un Galatasaray ile oynadığı maçı az sayıda taraftar takip etti.
Spor
11 Ocak 2024 - 18:12