Sivasspor, Trendyol Süper Lig'in 19. haftasında deplasmanda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Ardından 5'e 2 pas çalışmaları yapan Yiğidolar, sınırlı alan oyun ve yarım saha çift kale maçla idmanı tamamladı.Kırmızı-beyazlılar yarın yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarına devam edecek.Kayserispor ile Sivasspor ile 7 Ocak Pazar günü saat 13.30'da Rhg Enertürk Enerji Stadı'nda karşılaşacak.
Spor
Yayınlanma: 30 Aralık 2023 - 16:17
Sivasspor'da Kayserispor maçı hazırlıkları sürüyor
Sivasspor, Trendyol Süper Lig'in 19. haftasında deplasmanda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Spor
30 Aralık 2023 - 16:17