Sivasspor bugün yaptığı antrenmanla Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına başladı.Trendyol Süper Lig'de milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 3 gün izin yapan Sivasspor, bu akşam saatlerinde kulüp tesislerinde toplanarak, Fatih Karagümrükile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Kırmızı-beyazlılar daha sonra koordinasyon çalışmaları gerçekleştirdi.Sivasspor yarın yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarına devam edecek.
Spor
Yayınlanma: 20 Mart 2024 - 18:46
Sivasspor'da Fatih Karagümrük maçı hazırlıkları başladı
Sivasspor bugün yaptığı antrenmanla Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına başladı.
Spor
20 Mart 2024 - 18:46