Sivasspor'da bayramlaşma töreni Sivasspor Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri'nde gerçekleştirildi.Sivasspor'da bayramlaşma törenine Başkan Vekili Bahattin Eken, Başkan Yardımcısı Gökhan Karagöl, As Başkanlar Faruk Taşseten ve Burak Özçoban, Teknik Direktör Bülent Uygun, yardımcı antrenörler, futbolcular ile kulüp personelleri katıldı.Bayramlaşma töreni çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
Spor
Yayınlanma: 10 Nisan 2024 - 11:09
Sivasspor'da bayramlaşma töreni yapıldı
Sivasspor'da bayramlaşma töreni Sivasspor Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri'nde gerçekleştirildi.
Spor
10 Nisan 2024 - 11:09