13-15 Mart tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası'nda Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü sporcuları ikisi altın 8 madalya aldı.Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü Okçuluk Takımı 13-15 Mart tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası'nda Antrenör Emre Çömez nezaretinde önemli derecelere imza attı.Kayseri Spor A.Ş. sporcularının aldığı dereceler ise şu şekilde:Klasik Yay Genç Karışık Takım Kategorisi Türkiye Şampiyonu: Fatma Maraşlı ve Kutay TekKlasik Yay Kadınlar Kategorisi Türkiye İkincisi: Fatma MaraşlıKlasik Yay Genç Kadınlar Kategorisi ikincisi: Fatma MaraşlıKlasik Yay Genç Erkeklerkategorisi ikincisi: KutayTekKlasik Yay Erkek Takım kategorisi üçüncüsü: KutayTek, Kemal Sait Miletli, KamilTürkmen
Spor
Yayınlanma: 16 Mart 2024 - 13:37
Okçuluk 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası'nda Kayseri'ye 8 madalya
13-15 Mart tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası'nda Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü sporcuları ikisi altın 8 madalya aldı.
Spor
16 Mart 2024 - 13:37