Kayseri Yozgatlı dernekler federasyonu ve başkanı , yönetim kurulu üyeleri Bogazliyan Kaymakamı Sayın Ali Serttaş beyi ziyarette bulundular.Ziyaret kapsamında sayın valimizin ve genel idari teşkilatın bir çok alanda çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe oluşturmak ve vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek adına yapılan çalışmalardan bahsedip kendilerine teşekkürlerimizi sunduk.Boğazlıyan ilçemizin El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye erişebilmesi için emek gösteren tüm İlçedeki genel idare teşkilata ve Kaymakam Ali Serttaş beye teşekkürlerimizi sunuyor ayrıca makamında bulunduğumuz ve ağırlandığımız için de teşekkür ediyoruz. Editör Şeyda Özlükcü
DUYKON
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 09:20
Kayseri Yozgatlı dernekler federasyonu ve başkanı yönetim kurulu üyeleri Bogazliyan Kaymakamı Sayın Ali Serttaş beyi ziyarette bulundular.
DUYKON
08 Haziran 2024 - 09:20
İlginizi Çekebilir