![](https://www.kysmedyahaber.com/images/files/2024/06/6662c1c543ae0.jpeg)
Kayseri yozgatlı dernekler federasyonu ve başkanı ,yönetim kurulu üyeleri Bogazliyan belediye başkanı,Gökhan Çoşar beyi ziyarette bulundular.Edip Boğazlıyan ve köyleri sorunları ve ihtiyaçları hakkında görüşme gerçekleştirdiler. Görüşme esnasında ,Sayın başkanımız Gökhan Coşar beyin hizmetlerinin ,belediyemize ne kadar faydalı olduğunu ,belediyemizin ihtiyaç duyduğu projeleri hızla belirleyip hayata geçirdiklerini, Yapılmayanları yaptıklarını ,Belediyemizin ve köylerimiz için daha da parlak kaliteli sosyal bir alan oluşturduklarından buna paralel olarak yaşam kalitemizi ve refahını arttırmak adına başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kuruluşlarıyla, sürekli iletişim halinde olduklarından bahsettiler.Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin Köylerin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek köyler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir belediyecilik oluşturmak en büyük hedefleri olduğundan,bahsettiler.Birlikte düşünüp, ortak akılla belediyemiz için birlikte hizmet üretken bir başkanlık anlayışında oldukları için kendilerine teşekkürlerimizi ilettik.Hizmet sevdalısı olan Başkanımıza ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.Milletimizin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde halkının yanında olmaya gayret ettiği için de ayrıca teşekkür eder yeni görevinde tekrar başarılar dileriz...Editör Şeyda Özlükcü