Kayseri'nin o ilçesinde kirpi kabusu!
Kayseri'de nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan oklu kirpi dehşet saçtı. Detaylar
Kayseri’de nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan oklu kirpinin fırlattığı ok bir köpeği kör ederken, 2 köpeği de çeşitli yerlerinden yaraladı.
![Kayseri'nin o ilçesinde kirpi kabusu!](https://i.kayseriolay.com/c/80/1280x1473/s/dosya/yuklenenler/2024/04/aw179943_01_1712655850_oAMSeq.jpg)
Yahyalı ilçesinde meydana gelen olayda; Halil Gül’e ait 3 çoban köpeğine nesli tehlikede olan oklu kirpi saldırdı. Kirpinin fırlattığı oklar bir köpeğin gözüne isabet edip kör ederken, diğer köpeklerin de vücudunun çeşitli yerlerine isabet etti.
![Kayseri'nin o ilçesinde kirpi kabusu!](https://i.kayseriolay.com/c/80/1280x1723/s/dosya/yuklenenler/2024/04/aw179943_03_1712655868_OHlwNC.jpg)
Kirpi ise köpekler tarafından öldürüldü.
![Kayseri'nin o ilçesinde kirpi kabusu!](https://i.kayseriolay.com/c/80/1280x1836/s/dosya/yuklenenler/2024/04/aw179943_04_1712655878_Casopd.jpg)
Editör Şeyda Özlükcü