Kayseri Madalyalara Doyamadı
İstanbul'da yapılan WAKO 1. Akdeniz Kickboks Şampiyonası'nda, Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü 4 altın, 2 bronz madalya kazandı. Detaylar
15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan WAKO 1. Akdeniz Kickboks Şampiyonası’nda Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü 4 altın, 2 bronz madalya kazandı.
![Kayseri Madalyalara Doyamadı](https://i.kayserianadoluhaber.com.tr/c/90/1280x960/s/dosya/yuklenenler/2024/05/aw208654_03_1716210613_uT3A01.jpg)
Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü, İstanbul’da yapılan WAKO 1. Akdeniz Kickboks Şampiyonası’nda aldığı dereceler ile dikkat çekti. Toplamda 4 altın, 2 bronz madalya kazanan Kayserili sporcular önemli bir başarıya imza attı. Antrenörler Hayriye Türksoy Hançer ile Cihat Arı nezaretinde turnuvaya katılan sporcuları tebrik eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, başarılarının devamını diledi. Kayserili sporcular ve elde ettikleri dereceler şöyle;
![Kayseri Madalyalara Doyamadı](https://i.kayserianadoluhaber.com.tr/c/90/1280x960/s/dosya/yuklenenler/2024/05/aw208654_02_1716210640_23rpzN.jpg)
Ecrin Gülay Düzgün 50kg Genç Bayan Poınt Fıghtıng altınHacı Mustafa Saltık +94kg Genç Erkek Poınt Fıghtıng altınBeren Karaduman Point Fighting Yıldız Bayan -60 kg altınElif Ceren Uzunçakmak 55kg Yıldız Bayan Poınt Fıghtıng altınMuhammed Ali Yıldırım 57kg Yıldız Erkek Kicklıght bronzMustafa Korkut 79kg Büyük Erkek Poınt Fıghtıng bronz Editör Şeyda Özlükcü