Kayseri'de bir ilk! Belediye Başkanı mal varlığını açıkladı: 5 buzağı 20 İnek çağrısına ilk yanıt Akkışla'dan geldi. Mal varlığını açıklayan Akkışla Belediye Başkanı Mustafa Dursun, mal varlığının yazılı olduğu afişi belediyenin duvarına astı. Başkan Dursun'un mal varlığının
![Kayseri'de bir ilk! Belediye Başkanı mal varlığını açıkladı: 5 buzağı 20 İnek](https://i.kayseriolay.com/c/80/1682x948/s/dosya/haber/kayseri-de-bir-ilk-belediye-ba_1713521188_gf5nKx.jpg)
İşte Akkışla Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un mal varlığı
Banka hesabında 30 bin TL
Zümrüt Mahallesi’nde 100 metrekare ev
Akkışla Merkez’de 2 Katlı Kargir ev
Akkışla Merkezde 2 bin metre kare bahçe
Ahırda 5 adet buzağı ve 20 adet inek
![Kayseri'de bir ilk! Belediye Başkanı mal varlığını açıkladı: 5 buzağı 20 İnek](https://i.kayseriolay.com/c/80/1280x1710/s/dosya/yuklenenler/2024/04/mal-varligi_1713521167_NbAX7d.jpg)
Şeffaf Belediyecilik
CHP İl Başkan Yardımcısı Avukat Niyazi Ünalmış, yaşanan gelişmeleri sosyal medya hesabında, ‘Belediye Başkanımız, Belediye Başkanı seçildiği tarih itibariyle mevcut malvarlığını da belediye binasına asmıştır.İşte şeffaf belediyecilik, işte Cumhuriyet Halk Partisi Belediyeciliği, işte Akkışla…
Değerli Mustafa Dursun Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.’ ifadeleriyle paylaştı. Editör Şeyda Özlükcü