Kayseri Şeker Birinci Amatör Küme'de 2023-2024 sezonunda 3 şampiyon belli oldu.Normal sezon tamamlanırken gruplarında şampiyonluk ipini göğüsleyen 3 takımdan Amaratspor, Özvatan Belediyespor ve Tomarza Belediyespor gelecek sezon Süper Amatör Küme'de mücadele etme hakkı kazandı. 1. Amatör Küme'de normal sezon hafta sonu oynanan maçlar ile tamamlanırken 3 takım şampiyonluk ipini göğüsledi. A Grubu'nda Amaratspor, B Grubunda Özvatan Belediyespor ve C Grubu'nda Tomarza Belediyespor mutlu sona ulaşan takımlar oldular.3 ekip gelecek sezon Süper Amatör Küme'de mücadele etmeye hak kazanırken, takımların şampiyonluk kutlamalarında ise renkli görüntüler oluştu. Süper Amatör Küme'ye çıkan son takım ise Play-Off maçlarının ardından belli olacak.
Spor
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 08:52
Kayseri 1. Amatör Küme'de 3 şampiyon belli oldu
Kayseri Şeker Birinci Amatör Küme'de 2023-2024 sezonunda 3 şampiyon belli oldu.
Spor
19 Şubat 2024 - 08:52