Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin ardından Kayseri'nin Develi ilçesine gelen depremzede çocuklar at bindi.
6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Develi ilçesine gelen depremzedeler KYK yurtlarına yerleştirildi. Yurtlarda kalan çocuklar ise, at binerek depremin izlerini bir nebze olsun silmeye çalıştı.
6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Develi ilçesine gelen depremzedeler KYK yurtlarına yerleştirildi. Yurtlarda kalan çocuklar ise, at binerek depremin izlerini bir nebze olsun silmeye çalıştı.
![](https://www.kysmedyahaber.com/images/files/2023/02/63f47d15a4841.jpg)