Sivas İl Müftüsü Celalettin Altunkaya, örnek bir çalışmayla hayır bakkalına dönüştürülen Selçuklu Mahallesi Akşemssettin Camii bahçesindeki müştemilatı ziyaret etti.
Müftü Altunkaya; Cami Derneği Başkanı Mahmut Uçtu ile din görevlileri öncülüğünde açılan ve uzun zamandır ihtiyaç sahibi ailelere gıda desteği sağlayan hayır bakkalına katkıda bulundu.![](https://www.kysmedyahaber.com/images/files/2023/01/63bfab3f8452e.jpg)
Hayırlı bir işe öncülük ederek ihtiyaç sahibi ailelere destek sağlayan Cami Derneği Başkanı Mahmut Uçtu ve din görevlileri Abdullah Güven ile Sabri Yıldırım’ı tebrik eden Altunkaya; hayır bakkalına destek olan hayırseverlere teşekkür etti.
Daha sonra cami bünyesinde açılan okuma odası ve kütüphaneyi de inceleyen Altunkaya, din görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi.
Müftü Altunkaya; Cami Derneği Başkanı Mahmut Uçtu ile din görevlileri öncülüğünde açılan ve uzun zamandır ihtiyaç sahibi ailelere gıda desteği sağlayan hayır bakkalına katkıda bulundu.
![](https://www.kysmedyahaber.com/images/files/2023/01/63bfab3f8452e.jpg)
Hayırlı bir işe öncülük ederek ihtiyaç sahibi ailelere destek sağlayan Cami Derneği Başkanı Mahmut Uçtu ve din görevlileri Abdullah Güven ile Sabri Yıldırım’ı tebrik eden Altunkaya; hayır bakkalına destek olan hayırseverlere teşekkür etti.
Daha sonra cami bünyesinde açılan okuma odası ve kütüphaneyi de inceleyen Altunkaya, din görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi.
![](https://www.kysmedyahaber.com/images/files/2023/01/63bfab4b16647.jpg)